Často kladené otázky

Pokud máte nějaké dotazy, rádi vám pomůžeme!
Otázky o Beautymins
Co dělá Beautymins?
Gumoví medvídci Beautymins splňují denní potřebu biotinu, vitaminu D3, zinku a dalších vitaminů a minerálů potřebných pro silné nehty, silné vlasy a zdravou pokožku. Tím zlepšují jejich vzhled a zdraví.
Jak Beautymins fungují?
Jsou bohaté na ty nejlepší vitaminy, vyživují tělo zevnitř a zabraňují nedostatku živin, který by jinak vedl k vypadávání vlasů, lámavým nehtům a matné pokožce. Účinné látky v přípravcích Beautymins zlepšují keratinovou infrastrukturu a zásobování vlasových folikulů živinami a kyslíkem, čímž urychlují růst vlasů a nehtů, posilují je a zajišťují zdravou pokožku.
Kdy mohu očekávat výsledky?
Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme užívat je, a to po dobu nejméně 2 měsíců. Víte, co se říká, že pomalu to jde dlouho. Ale již po 2-3 týdnech uvidíte výsledky na nehtech (méně se lámou a vrství), nové mladé vlasy po 4-6 týdnech, rozdíl v délce vlasů po 2 měsících a po 6 měsících jsou vaše vlasy silnější, méně se lámou a jsou silnější.
Existují nějaké vedlejší účinky?
Pokud se užívá doporučené denní množství, neměli byste se obávat vedlejších účinků. Nadměrná konzumace však může mít projímavý účinek.
Bude doplněk stimulovat růst ostatních chloupků na těle i růst vlasů?
Nemusíte se obávat - žádný z uživatelů nezaznamenal po užívání vitamínů Beautymins zvýšený růst jiných tělesných chloupků. Veškerá supersíla Beautymins přechází do vašich vlasů a nehtů!
Kolik medvědů má nejvíc vlasů?
Stačí dva denně! Takže i když chutnají jako sladkosti, neměli byste je jíst jako skutečné sladkosti. Vydrží vám však déle. Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme užívat je alespoň 2 měsíce.
Mohu užívat doplňky stravy Beautymins během těhotenství a kojení?
Co se týče konzumace Medyko gumových medvídků během těhotenství a kojení - všechny složky jsou bezpečné, pouze doporučujeme, abyste se předem poradila se svým lékařem o dávkování, např. užíváte jeden denně místo dvou, protože obsahuje značné množství biotinu.
Mohu užívat Beautymins, pokud užívám nějaké léky na předpis?
V tomto případě je nezbytné se před užíváním poradit s lékařem nebo lékárníkem a řídit se jejich doporučeními.
Co se stane, když přestanu Beautymins užívat?
Beautymins vyživuje vaše tělo zevnitř a zajišťuje, že vám nechybí žádná z klíčových živin důležitých pro zdravý růst vlasů. Pokud je přestanete užívat, může se jejich nedostatek znovu objevit a stav se pomalu vrátí do stejného stavu jako před užíváním vitaminů.
Jsou přípravky Beautymins vhodné i pro muže?
Samozřejmě! I muži si zaslouží husté a silné vlasy a vitamínová bomba Beautymins toho dosáhne.
Jejda, zapomněla jsem si vzít gumového medvídka Beautymins. Bude stále fungovat?
Jak si můžete zapomenout vzít Beautymins, když tak dobře chutnají? ... Ale nebojte se, je to v pohodě, jen si je vezměte hned, jak to půjde :) Ať se vám to líbí!
Jak/kde mám vitamíny Beautymins skladovat?
Skladujte Beautymins na chladném a suchém místě - při teplotě do 21 °C.
Otázky týkající se složek Beautymins
Co je to biotin?
Základní vitamin skupiny B, známý také jako vitamin B7 nebo vitamin H, který pomáhá udržovat zdravé vlasy, nehty a pokožku. Stimuluje růst vlasů a nehtů a zvyšuje hustotu vlasů. Jedná se o vitamin rozpustný ve vodě, takže se v těle neukládá a musí být doplňován prostřednictvím naší stravy.
Co je vitamin D3?
Jak říká jeho přezdívka "sluneční vitamin", je to vitamin, který získáváme ze slunce. Udržuje zdraví pokožky, stimuluje růst buněk a pomáhá vytvářet nové vlasové folikuly.
Co je to zinek?
Zinek je odpovědí na téměř všechny vaše problémy. Vypadávání vlasů? Zinek. Slabé nehty? Zinek. Akné a ucpané póry? Zinek. Zinek má antioxidační a antibakteriální vlastnosti a reguluje růst vlasů, posiluje nehty a čistí pokožku.
Jsou Beautymins veganské?
Beautymins jsou vhodné pro vegany, protože neobsahují žádné složky živočišného původu a nejsou testovány na zvířatech.
Obsahují Beautymins cukr/lepek/laktózu/ořechy/sóju/želatinu/GMO?
Beautymins jsou zcela bez cukru, bez lepku, bez laktózy, bez ořechů, bez sóji, bez želatiny a bez GMO.
Obsahují Beautymins nějaké umělé zvýrazňovače chuti?
Ne... Nepotřebují je, protože už bez nich jsou opravdu chutné!
Jak chutnají gumoví medvídci Beautymins?
Chutnají tak božsky, jako čerstvé šťavnaté maliny, že se jen stěží ubráníte tomu, abyste nesnědli celou krabičku na jeden zátah.
Kde se Beautymins vyrábí?
Vitamíny Beautymins se vyrábějí v Německu.
Otázky o Skinbiotics
Co dělají Skinbiotika?
Vitamínové a minerální kapsle Skinbiotics dodají vaší pleti probiotika, vitamín B3, vitamín B5, zinek a další živiny, které prokazatelně snižují výskyt akné a pupínků a dodávají pleti čistotu a lesk.
Jak Skinbiotika fungují?
Na rozdíl od mnoha jiných produktů začínají Skinbiotika zlepšovat stav vašeho těla zevnitř! Dodávají vaší pleti všechny základní látky, které potřebuje k přežití a prosperitě. Skinbiotika snižují záněty, regulují produkci kožního tuku a podporují zdravé bakterie prospěšné pro vaši pleť.
Kdy mohu očekávat výsledky?
První náznaky zlepšení se obvykle dostaví po několika týdnech. Doporučuje se používat Skinbiotika alespoň 2 měsíce, abyste viděli všechny výhody, které vám mohou poskytnout. Důležité je, abyste je poté nepřestali užívat, to by mohlo rychle vrátit zpět veškerou vykonanou práci.
Existují nějaké vedlejší účinky?
Při dbaní na užívání pouze doporučené denní velikosti dávky se žádné vedlejší účinky nevyskytují.
Kolik kapslí Skinbiotics denně mohu užívat?
Pouze dvě kapsle jsou denně jsou vše, co je třeba, aby se vaše pleť na další úroveň.
Co když zapomenu Skinbiotics užít?
Doporučuje se užívat je každý den podle předpisu. Pokud zapomenete jeden nebo dva dny, nemělo by to mít žádné větší nevýhody, ale pro dosažení nejlepších výsledků je důležité být důsledný.
Mohu užívat Skinbiotika během těhotenství a kojení?
Všechny složky přípravku Skinbiotics jsou bezpečné pro užívání, a to i těhotnými ženami. Pokud však máte nějaké obavy, je dobré se poradit se svým lékařem.
Mohu užívat Skinbiotics, pokud užívám nějaké léky?
V tomto případě je nezbytné poradit se s lékařem, aby mohl určit, zda je užívání bezpečné, a řídit se pokyny.
Co se stane, když přestanu Skinbiotics užívat?
Skinbiotika dodají vašemu tělu všechny vitamíny a živiny, které potřebuje. Pokud je vysadíte, poměrně brzy budete opět na začátku. Pro dosažení nejlepších výsledků je důležité pokračovat v jejich užívání.
Mohou Skinbiotika užívat i muži?
Samozřejmě, že všichni muži, kteří si přejí mít hladší pleť, budou mít z užívání Skinbiotik velký prospěch.
Otázky týkající se složek Skinbiotics
Co je to probiotická směs?
Probiotika pomáhají vyrovnávat hladinu inzulinu, snižují povrchové záněty kůže a udržují vaše střeva zdravá, bojují proti špatným bakteriím a podporují je těmi dobrými, což se vše promítá do zářivé pleti!
Co je niacinamid (vitamin B3)?
Vitamin B3 pomáhá s tvorbou keratinu, který je zodpovědný za udržování pevné a zdravé pokožky. Reguluje činnost kožních mazových žláz, aby měly optimální výkonnost pro snížení výskytu akné a pupínků. Kromě toho vitamin B3 snižuje tvorbu vrásek na vašem obličeji!
Co je kyselina pantothenová (vitamin B5)?
Kyselina pantotenová udržuje červené krvinky zdravé, aby mohly dodávat všechny dobré živiny vaší pleti!
K čemu je dobrý zinek?
Zinek je jedním z nejdůležitějších minerálů v našem těle. Je prokázáno, že snižuje výskyt akné a dokonce zlepšuje případné tkáně vystrašené akné. Zinek bojuje proti špatným bakteriím na pokožce a reguluje produkci kožního mazu.
Jsou Skinbiotics veganská?
Složení Skinbiotics obsahuje pouze vitamíny, minerály a probiotika, zabalené ve veganské rostlinné kapsli.
Obsahují Skinbiotics cukr, lepek nebo nějaké alergeny?
Vitamíny Skinbiotics obsahují pouze vitamíny, minerály a probiotika, které jsou životně důležité pro vaši pleť. Žádné další přídatné látky a zbytečné nadýmání.
Kde se Skinbiotika vyrábějí?
Skinbiotics kožní vitamíny jsou vyráběny v Polsku.
crossmenu