NEPROPÁSNĚTE SVOU ŠANCI! Nakupujte se slevou až 40 %, pokud si objednáte v následujících minutách! ⏳
Medyko logo, roza

Jak získat hladkou, čistou pleť bez akné za 5 sekund denně?

Skinbiotics logotip, moder
4.8 / 5 

Vitamíny Skinbiotics pro čistou pleť bez akné

Snižují povrchové záněty
Pomáhají pleti se sklonem k akné
Snižují zarudnutí
Pro hladkou a zářivou pleť
OBJEDNAT NYNÍ
Bezpečný nákup bez rizika
"Zcela změnily mou pleť. Nedokážu vysvětlit, jak moc to snížilo mé akné, OPRAVDU TOP!!!! ❤️"

- Tereza, 31
Viděno v:
Banner z napisom Cosmopolitan Gloss Grazia Story

Jak získat hladkou, čistou pleť bez akné za 5 sekund denně?

Logo Skinbiotics, modré
4.8 / 5 

Vitamíny Skinbiotics pro čistou pleť bez akné

Snižují povrchové záněty
Pomáhají pleti se sklonem k akné
Snižují zarudnutí
Pro hladkou a zářivou pleť
OBJEDNAT NYNÍ
Bezpečný nákup bez rizika
"Zcela změnily mou pleť. Nedokážu vysvětlit, jak moc to snížilo mé akné, OPRAVDU TOP!!!! ❤️"
- Tereza, 31 let
Přečteno v:
Cosmopolitan Gloss Grazia Story banner

Zdálo se mi, že neexistuje žádný způsob, jak zastavit nové výskyty akné...

... "To už je směšné" Je mi skoro třicet, jak to, že mám pořád pleť zpoceného puberťáka, který se týden nesprchoval! Nevím, možná pro mou pleť prostě neexistuje žádné řešení, vyzkoušela jsem už tolik věcí, abych svou pleť napravila, a zoufale se snažím, aby něco, cokoli, zabralo.
Problém je v tom, že pouhé nanášení přípravků na pleť NESTAČÍ.
Hlavním účelem vaší pleti je chránit vás před vnějším světem - a to dělá velmi dobře. To znamená, že většina produktů, které používáte NA kůži, VELMI těžko proniká hlouběji než do vrchních vrstev pokožky.

Pokud chcete mít co největší šanci vyhnout se výskytu akné, musíte se mu věnovat jak zvenčí, tak zevnitř.

Vitamíny Skinbiotics obsahují 6 klíčových složek, na které nyní přísahám, aby moje pleť byla zdravá a bez výskytu akné.
Dve škatlici Skinbiotics, ena je pred drugo
NAROČI ZDAJ

Jak Skinbiotics mění vaši pleť

Odznak, 4 korálky spojené čtvercovými liniemi
Trojí účinek pro čistou pleť
Skinbiotika vám pomohou získat čistou pleť bez akné díky trojímu účinku - zinku a niacinamidu pro regulaci kožního mazu a zklidnění zánětu, 10 typům probiotik pro zdravý střevní (a kožní) mikrobiom, vitamínům skupiny B a minerálům pro boj se zánětem a novými výtoky!
Odznak s tečkami, rovnými a zakřivenými čarami
Pečujte o svou pleť zevnitř
Skinbiotika obsahují 6 klíčových složek pro zdravou pleť bez výskytu pupínků. Všechny dohromady zklidňují povrchové záněty a zarudnutí, regulují hladinu oleje na pokožce a upravují zdraví střev, což zase pomáhá regulovat mikrobiom mé pleti.
Odznak s kapkou vody
5 vteřin denně pro život s čistou pletí
2 kapsle Skinbiotics denně obsahují všechny prospěšné složky, které potřebujete k tomu, abyste mohli o svou pleť pečovat zevnitř, a to tím nejkomplexnějším způsobem.
OBJEDNAT NYNÍ
60 dní - 100% záruka spokojenosti

8 klíčových vitamínů, minerálů a probiotik pro zdravou pleť

1
10 KMENŮ PROBIOTICKÉ SMĚSI
Zajišťuje vyváženou hladinu inzulínu. Udržuje zdravá střeva a imunitní systém. Zdravá pokožka začíná zevnitř.
2
NIACINAMID
Udržuje pokožku pevnou a zdravou tím, že zvyšuje produkci keratinu. Vyrovnává produkci kožního mazu, což vede ke snížení akné.
3
KYSELINA PANTOTENOVÁ
Pomáhá při tvorbě červených krvinek, které jsou zodpovědné za přenos všech živin, které vaše pleť potřebuje. Udržuje také pokožku jemnou a chráněnou před vnějším světem.
4
ZINEK
Zinek je pro vaše zdraví nezbytný, protože bojuje proti špatným buňkám a udržuje vaše tělo zdravé. Dokonce do jisté míry redukuje jizvy po akné.
5
+4 DALŠÍ VITAMÍNY A MINERÁLY
Vitamin B6, měď, selen a chrom podporují ostatní vitaminy a minerály pro jemnou, zářivou pleť bez akné.
OTEVŘETE ETIKETU SE SLOŽENÍM
Redukuje akné
Zjemňuje pleť
Eliminuje povrchové záněty
OBJEDNAT
60 dní - 100% záruka spokojenosti
Modrý odznak, písmeno V v srdci
VEGANSKÝ
Modrý odznak, přeškrtnuté kostky cukru
BEZ CUKRU
Modrý odznak, čtení ve třídě
BEZ LEPKU

PROČ VÁS SKINBIOTICS PŘEKVAPÍ?

Vnější vzhled vaší pokožky závisí nejen na produktech, které na ni aplikujete, ale také na tom, jak se o ni staráte zevnitř! Proto jsme vytvořili Skinbiotics – doplněk péče o pleť, který kombinuje všechny vitamíny, minerály a probiotika, které vaše pleť potřebuje, v jednom jednoduchém balíčku.

2 kapsle Skinbiotics denně pomohou zklidnit povrchový zánět a zarudnutí, pomohou regulovat hladinu kožního mazu a vyvážit bakterie, které podporují vaši pokožku, takže Skinbiotics je perfektní volbou pro pleť náchylnou k akné!

SLOŽKY SKINBIOTICS

10-KMENOVÁ PROBIOTICKÁ SMĚS
Příliš mnoho inzulínu ve vašem těle je téměř jistou cestou k akné. To je místo, kde nastupují probiotika, aby vyrovnaly hladinu inzulínu. Po zánětu následuje akné. Probiotika ovlivňují váš imunitní systém a snižují zánět. Zajišťují zdravé trávení, což se nepřímo promítá do krásné pleti! Ničí špatné bakterie a poskytují vám nové, prospěšné bakterie. Akné je způsobeno oxidačním stresem, který probiotika eliminují. Probiotika poskytují vaší pokožce potřebnou obranu a zároveň tvoří účinnou bariéru, která ji chrání před dalšími vetřelci.

NIACINAMID (VITAMIN B3)
Niaciamid neboli vitamin B3 zvyšuje produkci keratinu, díky kterému je pokožka zdravá a pevná. Jedná se o vitamín, který si sami neumíme vyrobit. Elastin a ceramidy jsou nezbytné pro tvorbu ochranné bariéry naší pokožky, přičemž vitamín B3 se zaměřuje zejména na mazové žlázy, které jsou zodpovědné za produkci kožního mazu. Vitamin B3 vyrovnává produkci těchto olejů. Další výhodou niaciamidu je snížení pravděpodobnosti rakoviny kůže. Navíc zklidňuje pokožku proti zánětům. Vitamin B3 hydratuje pokožku a redukuje vrásky.

KYSELINA PANTOTHENOVÁ (VITAMIN B5)
Vitamin B5 neboli kyselina pantotenová hraje klíčovou roli při tvorbě červených krvinek, které dodávají pokožce živiny. Kyselina pantotenová udržuje pokožku vlhkou a chráněnou, což je pro citlivou pokožku rozhodně dobré. Zlepšuje a zjemňuje a dokonce pomáhá opravit poškozenou pokožku.

ZINEK (GLUKONÁT ZINEKATÝ)
Zinek je jednou z nejdůležitějších živin v těle. Odstraňuje škodlivé buňky a udržuje vaše tělo zdravé. Působí protizánětlivě a je známým vítězem při zánětech kůže a akné a do určité míry dokonce redukuje existující jizvy po akné. Pomáhá bojovat proti bakteriím způsobujícím akné a snižuje produkci kožního mazu.

VITAMÍN B6
Nezbytný vitamín pro údržbu a vývoj vaší pokožky. Napomáhá hojení kůže po poškození a snižuje zjizvení tkáně po zhojení. Zastavuje akné v jeho stopách regulací hormonálních výkyvů. Také pečuje o vaše vlasy a podporuje jejich rychlejší růst.

MĚĎ
Měď se podílí na syntéze kožních proteinů a angiogenezi. Podporuje vaši pleť redukcí vrásek a zastavuje stárnutí. Měď je antioxidant, který udržuje vaši imunitu a také stimuluje produkci kolagenu a elastinu.

SELEN
Selen je vynikající antioxidant, který chrání pokožku před UV zářením. Zvyšuje tvorbu bílých krvinek, které jsou zodpovědné za boj s infekcemi. Selen zlepšuje elasticitu pokožky a je prospěšný i pro zdravější vlasy, nehty a klouby.

CHROM
Chrom reguluje hladinu inzulínu a skoky cukru ve vašem těle. Je známo, že tyto skoky cukru poškozují krevní cévy vaší pokožky. Když je odstraníte, vaše pleť bude vypadat zářivější a mladistvější.

JAK SE SKINBIOTICS POUŽÍVÁ?

Pro dosažení nejlepších výsledků užívejte 2 kapsle denně a uchovávejte lahvičku na chladném a suchém místě, nejlépe tam, kde ji uvidíte každý den – aby vám připomnělo, že máte užívat Skinbiotics!

V závislosti na tom, jak je vaše pleť problematická, může trvat 8 až 12 týdnů, než uvidíte plné výsledky, ale většina uživatelů začne pozorovat první známky již po 3 až 4 týdnech pravidelného používání.

DOPRAVA / DORUČENÍ

Získejte DOPRAVU ZDARMA na všechna balení Skinbiotics 4X!
Všechny objednávky jsou expedovány do jednoho pracovního dne z našeho skladu v
Slovinsko
A dorazí k vašim dveřím asi o den později!
Jakmile vaši objednávku zabalíme, obdržíte e-mailem sledovací číslo.

Pro jakékoli další informace nás prosím kontaktujte na adrese info@medyko.si

Jak Skinbiotics fungují?

Krabička Skinbiotics, otevřená, víčko na stole, 3 kapsle na stole
1. KROK
Snižuje zánět a zarudnutí
Skinbiotika jsou protizánětlivá a tvoří ochrannou bariéru, která chrání vaši pokožku před vnějším světem. Jemná a zářivá pleť s pouhými dvěma kapslemi denně!
Vědecké studie:
Niacinamide reduces yellowing, wrinkling, red blotchiness, and hyperpigmented spots in aging facial skin
Více: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/18492135/
Čtyři krabičky Skinbiotics, jedna je převrácená, vypadávají z ní kapsle
2. KROK
Vyrovnává bakterie, které jsou dobré pro vaši pokožku
Směs 10 probiotických kmenů v Skinbiotics pomáhá dobrým bakteriím ve vašem těle a bojuje proti těm špatným, takže vaše pokožka dostane veškerou podporu, kterou potřebuje, aby vypadala zářivě jako nikdy předtím!
Vědecké studie:
The microbiome is a key regulator for the immune system, as it aims to maintain homeostasis by communicating with tissues and organs in a bidirectional manner. Hence, dysbiosis in the skin and/or gut microbiome is associated with an altered immune response, promoting the development of skin diseases, such as atopic dermatitis, psoriasis, acne vulgaris, dandruff... 
Více: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7916842/
Obal Skinbiotics s otevřeným víkem, modrým podkladem a vylétávajícími kapslemi
3. KROK
Pomáhá regulovat hladinu kožního mazu ve vaší pokožce
Zvýšená hladina kožního mazu je rychlým vlakem k akné a pupínkům. Skinbiotika regulují hladinu kožního mazu a dávají je na správné místo. Už žádná mastná pleť pro vás.
Vědecké studie:
We believe that determining serum zinc levels in acne patients is necessary and an easy method, and that prescribing zinc supplement treatments for patients with low serum zinc levels may help increasing the success rate of acne treatment.
Více: https://cms.galenos.com.tr/Uploads/Article_32246/jtad-1-0-En.pdf

Skinbiotics vs. ostatní

Porovnání konkurence Skinbiotics
Odznak důvěry s 60denní zárukou vrácení peněz

60 DENNÍ ZÁRUKA VRÁCENÍ PENĚZ

Vrátíme vám peníze, i když pošlete zpět prázdnou krabici!
Objednejte nyní bez rizika! Pokud máte z jakéhokoli důvodu pocit, že Beautymins není pro vás, nabízíme 60denní záruku vrácení peněz.
Vyzkoušejte Beautymins na 60 dní 100% bez rizika

Vyberte si svůj balíček a ušetřete peníze se Skinbiotics

Objednejte si 1 lahvičku Skinbiotics

700 Kč / produkt

60 kapslí/vydrží 30 dní

Není skladem

POPULÁRNÍ
Objednejte si 2 Skinbiotics, a získejte slevu 20 %!
Sleva!
700 Kč / produkt

560 Kč / produkt

Dohromady: 1120 Kč
UŠETŘÍTE 280 Kč
120 kapslí/vydrží 60 dní

Není skladem

SLEVOVÝ BALÍČEK
4X Skinbiotics
-40%
+ DOPRAVA ZDARMA
Sleva!
700 Kč / produkt

420 Kč / produkt

Dohromady: 1680 Kč
UŠETŘÍTE 420 Kč
240 kapslí / vydrží 120 dní

Není skladem

Vyberte si svůj balíček a 

NEJLEPŠÍ CENA

-40%

SLEVA
4x Skinbiotics

Celkem: 
1.680 Kč 2.800 Kč

pouze 420 Kč / kus

+ DOPRAVA ZDARMA

UŠETŘETE 1120 Kč

Není skladem

240 kapslí / vydrží 120 dní
POPULÁRNÍ
Objednejte si 2, Získáte 20% slevu!
Celkem: 
1.120 Kč 1.400 Kč

560 Kč / kus

UŠETŘETE 280 Kč

Není skladem

120 kapslí / vydrží 60 dní
Objednejte 1 Skinbiotics

700 Kč / kus

Není skladem

60 kapslí / vydrží 30 dní

FAQ - Otázky o Skinbiotics

Otázky o Skinbiotics
Co dělají Skinbiotika?
Vitamínové a minerální kapsle Skinbiotics dodají vaší pleti probiotika, vitamín B3, vitamín B5, zinek a další živiny, které prokazatelně snižují výskyt akné a pupínků a dodávají pleti čistotu a lesk.
Jak Skinbiotika fungují?
Na rozdíl od mnoha jiných produktů začínají Skinbiotika zlepšovat stav vašeho těla zevnitř! Dodávají vaší pleti všechny základní látky, které potřebuje k přežití a prosperitě. Skinbiotika snižují záněty, regulují produkci kožního tuku a podporují zdravé bakterie prospěšné pro vaši pleť.
Kdy mohu očekávat výsledky?
První náznaky zlepšení se obvykle dostaví po několika týdnech. Doporučuje se používat Skinbiotika alespoň 2 měsíce, abyste viděli všechny výhody, které vám mohou poskytnout. Důležité je, abyste je poté nepřestali užívat, to by mohlo rychle vrátit zpět veškerou vykonanou práci.
Existují nějaké vedlejší účinky?
Při dbaní na užívání pouze doporučené denní velikosti dávky se žádné vedlejší účinky nevyskytují.
Kolik kapslí Skinbiotics denně mohu užívat?
Pouze dvě kapsle jsou denně jsou vše, co je třeba, aby se vaše pleť na další úroveň.
Co když zapomenu Skinbiotics užít?
Doporučuje se užívat je každý den podle předpisu. Pokud zapomenete jeden nebo dva dny, nemělo by to mít žádné větší nevýhody, ale pro dosažení nejlepších výsledků je důležité být důsledný.
Mohu užívat Skinbiotika během těhotenství a kojení?
Všechny složky přípravku Skinbiotics jsou bezpečné pro užívání, a to i těhotnými ženami. Pokud však máte nějaké obavy, je dobré se poradit se svým lékařem.
Mohu užívat Skinbiotics, pokud užívám nějaké léky?
V tomto případě je nezbytné poradit se s lékařem, aby mohl určit, zda je užívání bezpečné, a řídit se pokyny.
Co se stane, když přestanu Skinbiotics užívat?
Skinbiotika dodají vašemu tělu všechny vitamíny a živiny, které potřebuje. Pokud je vysadíte, poměrně brzy budete opět na začátku. Pro dosažení nejlepších výsledků je důležité pokračovat v jejich užívání.
Mohou Skinbiotika užívat i muži?
Samozřejmě, že všichni muži, kteří si přejí mít hladší pleť, budou mít z užívání Skinbiotik velký prospěch.
TRUSTe Certified privacy trust badgeMcAfee secure trust badgeNorton securet trudst badge
crossmenuarrow-right
0